High Chair ABC DESIGN

W prawdzie krzesełko do karmienia będzie nam potrzebne dopiero za kilka miesięcy ale my już teraz mieliśmy wspaniałą okazję przetestować jedno z krzesełek marki ABC DESIGN, dokładnie model Hopper.

To co mnie najbardziej urzekło to design krzesełka. Przeglądając wcześniej produkty innych marek w internecie zauważyłam, że zdecydowana większość prezentuje się niestety dość tandetnie.. Plastik na kulawych nóżkach i pstrokate siedziska. Nie chciałam czegoś takiego u nas.
Krzesełko Hopper nie dość, że wygląda nowocześnie, jest w mojej ulubionej kolorystyce to jest również kompaktowe ( szybko się składa ). Choć jest na tyle piękne, że u nas raczej będzie stałym gościem przy stole : ) Natomiast opcja ta przyda się gdybyśmy chcieli je przetransportować ( czy przenosić ).
Do krzesełka możecie dobrać zabezpieczający, praktyczny pałąk bezpieczeństwa oraz miękka poduszkę/ochraniacz na siedzisko dzięki czemu krzesełko będzie bardzo komfortowe.
Trzeba również wspomnieć, że krzesełko jest bardzo funkcjonalne. Posiada regulowaną wysokość siedziska i podnóżka, dzięki czemu można dopasować wysokość do wzrostu dziecka ( i nie tylko dziecka : )
Podsumowując – nowoczesne, solidne, funkcjonalne i komfortowe! 10/10
Tak się prezentuje u nas : )