Brand you should know – Photowall

Od jakiegoś czasu stałam się wielką fanką tapet. Do tej pory jakoś nie byłam przekonana do nich i nie kojarzyły mi się zbyt dobrze ;p

W dzisiejszych czasach jednak istnieją wspaniałe firmy, które produkują w genialnej jakości przepiękne grafiki. Potrafią diametralnie odmienić przestrzeń. Nadać jej charakter. Nagle z nudnej sypialni w standardowej szarości możesz się poczuć niczym na Bali. Lub za sprawą betonowej tapety strukturalnej odmienić swój przedpokój.

Photowall to jedna z takich firm. Nieprzerwanie poszukują nowych projektantów, znanych marek i uzdolnionych ilustratorów, dzięki którym w ich ofercie będą zawsze znajdować się inspirujące ozdoby ścienne. Gdy zajrzycie na ich stronę sami się przekonacie, że wzorów są setki.

Made in Sweden, powstałe z pasji

Kilka słów od firmy: “Każdy dom opowiada historię o tym, kim są jego mieszkańcy albo kim pragną być. Jest odbiciem ludzkiej osobowości: tego, co lubimy i sposobu, w jaki chcemy, by inni nas widzieli. Dom jest oazą spokoju i bezpieczeństwa. W nim właśnie spędzamy największą część życia. Jesteśmy przekonani, że ściany poszczególnych pomieszczeń wpływają na samopoczucie osób spędzających w nich czas. Naszą misją jest więc pomoc w dekorowaniu ścian czymś więcej niż tylko farbami. U nas znajdziesz propozycje, które będą Ci odpowiadać. A jeśli nie – przygotujemy coś specjalnie dla Ciebie. Pasja, dbałość o szczegóły i kreatywność – to cechy, dzięki którym pomożemy Ci w stworzeniu domu odzwierciedlającego Twoją osobowość. Niezależnie od tego, kim jesteś i co lubisz, życie jest ciekawsze, jeśli dopuścimy naszą osobowość do głosu.”

Do mnie to trafia : ) Choć jak wspomniałam do tej pory byłam wielką minimalistką. A kolory, które akceptowałam to zaledwie – czarny, szary, biały : ) Odkąd wprowadziłam u siebie w domu tapety, czuję, że jest tu więcej życia! Pozytywnej energii. I z pewnością nie jest już nudno.

Dostawa jest zawsze darmowa, tapety są wysyłane w przeciągu 1-2 dni. I.. macie 30 dni na zwrot  : ) Warto też wspomnieć o Współpracy z organizacją Vi Agroforestry! “Dokonując zakupów w Photowall, klienci sklepu wspierają jednocześnie naszą współpracę ze szwedzką organizacją Vi Agroforestry, zajmującą się ochroną środowiska. Wraz z Vi Agroforestry Photowall sadzi co roku 5000 drzew na terenach wokół Jeziora Wiktorii w Afryce Wschodniej.”